نتایج جستجو برای عبارت :

علت شکل گیری کارناوال های اروپایی

کارناوال های بسیاری در سراسر اروپا در طول سال برگزار می‌شود که هر کدام مبنا و پایه‌ای متفاوت از یکدیگر داشته و برخی از آن‌ها بسیار مشهور هستند.
کارناوال دی بینچه بلژیک
این کارناوال که از حدود قرن ۱۴ رونق گرفته در سال ۲۰۰۸ توسط یونسکو به عنوان میراث مادی و معنوی بشریت به ثبت رسیده است.
مردان ۳ تا ۶۰ ساله که توسط افراد خاص در شهر بنیچه بلژیک مجوز پوشیدن لباس مخصوص دلقک مانندی به نام ژیل را خواهند داشت از صبح یک‌شنبه قبل از چهارشنبه خاکست
سرکردگان فرقه مفلوک رجوی، با از دست دادن موقعیت برگزاری
سیرک سالانه در فرانسه، مجبور شدند به کارناوال خیابانی روی آورند و برای این
کارناوال، میدان شومان بروکسل را انتخاب و گمان می کردند جمعیتی قابل قبول را از
سطح اروپا جمع کنند و به بروکسل برسانند. حتی یکی از اعضای شورای مقاومت فرقه اعتراف
کرده شرایط و آبروی فرقه آنقدر بحرانی است، که مریم رجوی دستور داده هر هوادار
باید هزار نفر را به تجمع بروکسل بیاورد.
اما آنچه در واقعیت اتفاق افتاد، این
اگر انتخاب کشوری که تو اون می بایست به دنیا میومدید دست خودتون بود، ترجیح میدادید کجا به دنیا بیاید؟ چه کشوری؟ چه قاره ای و چرا؟
من آمـریـکـای لاتین رو انتخاب می کردم. شاید کشوری مثل برزیل یا یکی دیگه.
چرا؟
مردمانی همیشه شاد و سرزنده داره. هر روز و هر ماه به بهانه های مختلف جشن و پایکوبی و کارناوال دارن.
عین این خاورمیانه خراب شده نفرین شده درگیر جنگ نیست. همه در کنار هم با شادی و خوشی زندگی میکنن و روحیه شادی دارن. تنوع رنگ زیادی هم داره. هم از

کتاب تولد در لس آنجلس: یک نگاه خدا می تواند مسیر زندگی را تغییر بدهد. همراه شوید با یک تحول زیبا.
کتاب تولد در لس آنجلس : بهزاد دانشگر، عهدمانا
برزیل برای بسیاری نماد فوتبال⚽️ و هیجان است.برای بخشی از مردم، پله، زیکو و... نماد خوشگذرانی و عیش و نوش است و برای بخشی دیگر، رقص و موسیقی های تند و پر هیجان.
من از دسته ی دوم بودم. به خصوص وقتی که با یک اتفاق جدید در شهر «ریو دوژانیرو» آشنا شدم: «کارناوال رقص.»
از وقتی با این کارناوال آشنا شدم،بی تاب د

کتاب تولد در لس آنجلس: یک نگاه خدا می تواند مسیر زندگی را تغییر بدهد. همراه شوید با یک تحول زیبا.
کتاب تولد در لس آنجلس : بهزاد دانشگر، عهدمانا
برزیل برای بسیاری نماد فوتبال⚽️ و هیجان است.برای بخشی از مردم، پله، زیکو و... نماد خوشگذرانی و عیش و نوش است و برای بخشی دیگر، رقص و موسیقی های تند و پر هیجان.
من از دسته ی دوم بودم. به خصوص وقتی که با یک اتفاق جدید در شهر «ریو دوژانیرو» آشنا شدم: «کارناوال رقص.»
از وقتی با این کارناوال آشنا شدم،بی تاب د
در تقویم نوشته روز 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی است 

و

این یعنی 22 بهمن یک جشن است مثل عروسی و جشن تولد

کدام خجسته ای در تولد یا عروسی می گوید مرگ بر امریکا که مردم می گویند؟!

کدام خجسته ای در تولد یا عروسی می گوید مرگ بر اسرائیل که مردم می گویند؟!

کدام خجسته ای در تولد یا عروسی پرچم و آدمک آتش می زنند که مردم اینکار را می کنند؟!

22 بهمن روز پیروزی هستش یعنی جشن یعنی کارناوال

پیشنهادی بهتر برای برگزاری 22 بهمن:

فردا در خیابانها آهنگ
مترو تهران یکی از مهم ترین وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر است که روزانه بیش از هزاران نفر را جا به جا می کند. در اوایل راه اندازی مترو، تنها 2 خط آن فعال بود و وسعت زیادی نداشت اما اکنون مترو تهران گسترده تر شده و تعداد خطوط آن به 7 خط می رسد که با نگاه کردن به نقشه مترو در خواهیم یافت که اکنون کل شهر تهران را در بر گرفته است. البته لازم به ذکر هست که پروژه توسعه مترو هنوز تکمیل نشده و تمامی خطوط آن افتتاح نگشته است.
چگونه از مترو استفاده کنیم؟
هم
در طی هفته های گذشته اخبار و اظهار نظرهای مختلفی مبنی بر کنفرانس ضد ایرانی که قرار است در ورشو صورت بگیرد منتشر شده است که بخش عظیمی از صاحب نظران این کنفرانس را بدون نتیجه می دانند،اما این کنفرانس بنا به دلایل مختلفی از اعتبار ساقط است که در زیر به آنها اشاره میکنیم؛ 
نکته اول این است که این کنفرانس در کشور لهستان برگزار خواهد شد که همانند کشور آلبانی که جزو فقیر ترین کشورهای اروپایی است و پذیرای منافقین شده است دارای یکی از فقیر ترین اقتص
مهم نیست که چه زمانی از آلمان بازدید می کنید، شما معمولا میتوانید در یک جشن یا جشنوار جالب، رنگارنگ و جذاب شرکت کنید. این رویدادهای نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه روح واقعی این کشور را به شما نشان میدهند. از کارناوال گرفته تا جشن های فرهنگی، آژانس مسافرتی مهر پرواز چندتا از بهترین رویدادهای آلمان را به شما معرفی میکند.
کارناوال فرهنگی برلین
در ماه ژوئن در برلین کارناوال فرهنگ های Carnival of Cultures برگزار می شود که در طی چهار روز مراسمهای مختلف ف
گونه های لاله

گونه های لاله
گونه های لاله از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. تمام گونه های لاله از زیبایی خاصی برخور دارند و در اندازه ها و رنگ های مختلف یافت می شوند. در لا به لای این نوشته چند مورد از زیباترین گل های لاله را خواهید دید.

گونه لاله نگریتا Negrita
این گونه از لاله ساقه ی مقاومی دارد که در محیط های مرطوب و بارانی گل را صاف نگه می دارد و مانع از گل آلود شدن آن می شود. ارتفاع لاله نگریتا به 16 تا 18 اینچ می رسد و رنگ های متنوعی دارد. ب
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
رائحه : خنک و تلخنوع ادکلن : ادو تویلتحجم : 100میل
عطر مردانه ی جامپ از برند جوپ در سال 2005 توسط طراحی به نام سوفی لابی طراحی و روانه ی بازار شد . این محصول با رایحه ی گل و گیاهان معطر در دسته ی گونه های معطر سرخسی طبقه بندی میشود . رایحه ی آروماتیک و کاملا مردانه اش از نت ابتدایی گریپ فرویت ، زیره سیاه و رز ماری و نت میانی گشنیز و آفتاب پرست و نت پایانی دانه ی تونکا ، مشک و خس خس تشکیل شده است . این محصول عطری گیاهی نیمه کودکانه و پر انرژی با بویی شیرین
بر اساس مقاله قبلی ما در مورد اصول طراحی کاراکتر، در اینجا ما آن را درگیر عمل می کنیم تا یکی از اصول انیمیشن - نقاشی جامد را مورد بررسی قرار دهیم. بیایید با مطالعه یکی از شخصیت های تست هنر مفهومی که برای "زوتوپیا" دیزنی یافت شده است ، کشف کنیم. این مقاله با استفاده از اصول و مباحث تحت عنوان "طراحی شده به زندگی" والت استنفیلد ، والت استنشفیلد را تجزیه می کند. مؤلفه ها برای درک بهتر یک طرح موفق.
طراحی مفهوم برای کارناوال ببر برای Zootopia.طراحی مفهوم ب
ای ابتلای جهانی تو  را کجای دلم بگذارم وقتی دلی به پری این دارم...وقتی اینقدر دلم خالی است؟
ای ابتلای جهانی تو را چگونه دشمن بدارم وقتی که تو همه مردم جهان را فرستاده ای به خلوت؟ وقتی همه هیاهوهای مدرن را مثل لباس کثیفی از تن بشر در آورده ای....فوتبال ...این بادشده ی جهانی" همه چیز در پی هیچ" را کرده ای توی قوطی....سینما را ....کارناوال را ....زده ای تمام سرگرمی های بشر را کله پا کرده ای ....و شیخی گفت این که جماعات و هیاتها و روضه ها را هم زودتر از خیلی چی
شهر بازی سافاوی ورلد تایلند
اگر در پی شایسته ترین هدف های پاییزه و زمستانه مهاجرت می‌باشید , می بایست به سراغ کشورهایی با آب و هوای گرمسیری یا این که کویری بروید . از آن پاراگراف می شود به مالزی , تایلند و امارات متحده عربی اشاره نمود که از قضا , هر سه مقاصدی دوست داستنی دربین گردشگران هموطن می‌باشند . ولی درین دربین , اسم تور تایلند به دلایلی مخدوش شده و در نزد اکثری از خانواده های اهل ایران , رخ چندان خوشایندی تحت عنوان مقصدی برای تفریح و گشت
ونیز ۴۱۷ پل دارد. اما  یکی از ترس‌های همیشگی راجع به ونیز، غرق شدن شهر است!

جزیره‌ای زیبا و دیدنی در شمال ایتالیا در خلیجی از تالاب ونتزیا در نزدیکی دریای آدریاتیک جا خوش کرده است. ونیز زیبا.
یکی از مهم‌ترین شهرهای گردشگر پذیر ایتالیا، شهر ونیز است. به شهر بدون ماشین و یا شهر کانال‌های آبی مشهور شده و ساختار بی‌مثالش سالانه میلیون‌ها گردشگر را به سوی این شهر آبی می کشاند.

دانستنی های ونیزی؟
۸۰۰ سال بعد از میلاد به شکل امروزی در آم
کتاب «جامعه شناسی شادی» در شش فصل نوشته شده و طی آن با رویکردی اجتماعی و شناختی، موضوع شادی بررسی شده است.

انسان‌ها از دیرباز به‌دنبال کسب نشاط و شادی بوده‌اند و این امر را می‌توان در همه جوامع سنتی، مدرن و فرامدرن مشاهده کرد. تفاوتی که در این میان وجود دارد فقط در نوع و چگونگی بروز و ظهور شادی است. در جوامع سنتی وجود روابط و تعاملات نزدیک و صمیمی میان افراد، وجود آیین‌ها و رسم‌های گروهی و جمعی و مشارکت همدلانه در این آیین‌ها موجبات همب
هر ساله در نقاط مختلف جهان جشنواره و کارناوال های مختلفی برگزار می شود که خیلی از آنها بیانگر فرهنگ و رسومات مردم یک منطقه هستند. مسکو از شهرهای مهم و گردشگری روسیه است که از جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی بیشماری برخوردار است. در این شهر هم هر ساله فستیوال های مختلفی برگزار می شود که نام یکی از معروف ترین آنها فستیوال ماسک طلایی می باشد. در ادامه برای آگاهی بیشتر درباره آنآژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی را همراهی کنید.
فستیوال ماسک طلایی
سلام ما در تاریخ 1397/05/26 هستیم.اینجا ایران است و من جوان 20ساله هستم.به قول استاد شکیبایی حال همه ی ما خوب است اما تو باور نکن.این روزها سرت را هر سمتی که میچرخانی هیچ چیزی سرجایش نیست.آنقدری هیچ چیزی سر جایش نیست که من الان حتی مطمئن نیستم این چیزی که دارم تنفس میکنم واقعا اکسیژن باشد.
قرن 21 و اینجا ایران است.اینجا آذربایجان هوا خوب است ولی هم وطن هایم در جنوب کشور هوا هم ندارند.یک زمانی میگفتند آب هست ولی کم است ولی این روزها همه میگویند آب نیست.
کمتر کسی است که تعریف اصفهان را نشنیده باشد و از جاذبه های بیشمار این شهر چیزی نداند. مسافران این شهر معمولا این سوال را دارند که اصفهان را چگونه بگردیم تا چیزی از قلم نیفتد؟ در جواب باید بگوییم نگران نباشید؛ کارناوال اینجاست تا پیشنهادهای جذاب در سفر به اصفهان را به شما ارائه دهد و به شما بگوید برای داشتن گردشی خاطره انگیز در دیار نصف جهان باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید تا تجربه ای از دست تان نرود.
جاذبه های جهانی اصفهان را از قلم نیندازی
امروز در کارناوال می خواهیم به سراغ پل طبیعت تهران برویم که با ساختاری منحصر به فرد، چشم بسیاری را از سراسر دنیا به خود خیره کرده است و بعد از برج میلاد می تواند نماد تازه ای برای پایتخت باشد. به شما تعدادی از عکس های پل طبیعت را نشان می دهیم و از فرصت های خوشگذرانی در آن برای تان می گوییم. در این مطلب با طراح پل طبیعت تهران نیز آشنا می شوید و می فهمید طراحی این سازه توسط چه کسی انجام شده و چه نکاتی در آن مد نظر قرار گرفته است. در ادامه راه های دست
آسان ترین کشورها برای مهاجرت
گاهی
از همه چیز خسته می شویم. گاهی آن قدر فشار کار و امور روزانه رویمان زیاد
می شود که دوست داریم قید همه چیز را بزنیم و دور شویم، این موقع هاست که
فکر مهاجرت و سفر برای همیشه و ترک دیار و سرزمین به سراغمان می آید. آیا
تا به حال شما هم به مهاجرت فکر کرده اید؟ آیا دوست دارید که مهاجرت کنید؟
آیا حاضر هستید که از سرزمین مادری دل بکنید و به سوی دنیایی جدید بروید؟
البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دی
در 8 فروردین
1367، خیانت تاسف بار رجوی به ایرانیان و تعرض به خاک ایران از طریق انجام عملیات
موسوم به آفتاب شکل گرفت. رجوی با حمایت صدام عملیاتی در منطقه فکه را رقم زد و از
آنجا که موفق به کسب نتایج رضایت بخش برای بعثی ها شد، از آن به بعد، او صدام را
به افزایش حملات علیه کشورمان تشویق می کرد. حملاتی که منجر به شهادت و اسارت
تعداد زیادی از هموطنانمان می شد.
رجوی همچنین
کمتر از سه ماه بعد عملیات چلچراغ را صورت داد و در این عملیات خائنانه نیز که با
حما
بسیاری از ساکنان پایتخت برای داشتن روزی خاطره انگیز، به مقاصدی در خارج از شهر فکر می کنند؛ در حالی که بسیاری از فرصت های خوشگذرانی در همین شهر هستند. با ما باشید و درادامه پیشنهادهای جذاب برای تفریح در تهران را بخوانید.
به خوشگذرانی در مراکز خرید فکر کنید
برای خیلی ها خرید یک تفریح است اما تا چند دهه گذشته مراکز خرید به عنوان گزینه ای برای خوشگذرانی مطرح نبودند. امروزه مراکز خرید تنها به داشتن فروشگاه ها اکتفا نمی کنند و به گونه ای طراحی می ش
یه ریلیشن شیپ رو فقط احساس غریبگی میتونه داغان کنه. 
یا حالا فرندشیپ!
(عصن درحدی که احساس میکنم بقیه مشکلاتم برگرفته ازونه. عصن خیلی جالب :|)
الان من تو همون نقطه ایم که خداپرستان و این حرفها(ببینین، بحث پیچیده نشه. من فقط میگم نمیدونم هست یا نه. بودنشم خیلی خوبه، فقط احساس ضعیف بودن میده. میدونی، یعنی وقتی یه اتفاقی میوفته و تو توان روبه روییشو نداری به یه نیروی برتر خودتو متصل میکنی که معلوم نیست وجود داره یا نه و ممکنه فقط یه حسی درون تو باشه.
آکواریوم اصفهان
معرفی
برای ورود به دنیای آبزیان، به آکواریوم اصفهان که یکی از متفاوت ترین جاذبه های اصفهان است. تعدادی از تصاویر آکواریوم اصفهان را به شما نشان می دهیم، نگاهی به امکانات این مجموعه داریم و برخی آبزیانش را هم به شما معرفی می کنیم. در نهایت ساعات بازدید و قیمت بلیط آکواریوم اصفهان و راه دسترسی به آن را هم به شما می گوییم.
شاید تا همین چند وقت پیش آوردن دنیای زیر آب به روی زمین خیالی بیش نبود؛ اما حالا آکواریوم اصفهان در پارک ناژ
جذاب ترین فستیوال های کانادا که معنای جشن و شادی را برایتان عوض می کنند!کانادا یک کشور چند فرهنگی است که مردم مختلفی با قومیت ها و فرهنگ های مختلف در آن زندگی می کنند و به همین دلیل است که یک عالمه فستیوال جذاب و پرهیاهو در سراسر سال در آن برگزار می شود. بعضی از بزرگترین کارناوال های دنیا در کانادا برگزار می شود و به همین خاطر است که می گویند هر شخصی باید حداقل یک بار در زندگیش قبل از مرگ به کانادا سفر کند! خوب! برویم سر مسئله اصلی یعنی فستیوال
وقتی تبلیغات Good Guy به شما یک دوست را تا انتها قول می دهد ، دروغ نمی گویند. سال ۲۰۱۸ سی امین سالگرد قاتل سریالی چارلز لی ری است که روح خود را در دام یک عروسک ناامید کننده به دام می اندازد و هیچ نشانه ای از کند شدن جادوگریش نشان نمی دهد. بعد از هفت فیلم و اختراعات فراوان ، یک سریال تلویزیونی در کارها وجود دارد و چاکی حتی در میان علاقه مندی های دلتنگی در Ready Player One نیز ظاهر می شود.
اما فکر کردن که جذابیت چاکی کاملاً دلتنگ است ، باعث ناراحتی او می شود. س
هاستل های ارزان کیپ تاون

اگر می‌خواهید اقامتی ارزان را در کیپ تاون تجربه کنید، بهترین راه، مطالعه این راهنما و پیدا کردن یک اقامتگاه ارزان و با کیفیت است.
بهترین بخش تعطیلات، شیرجه زدن داخل فرهنگ و حال و هوای پویا و سرزندهی یک شهر است تا بتوان دوست‌های جدیدی پیدا کرد. کوله‌گردها اغلب به سراغ هاستل‌ها می‌روند که بهترین جا برای این تجربه به حساب می‌آید. هاستل‌ها تمام ویژگی‌های ضروری و لازم یک هتل را دارند اما شما را گرفتار قیمت‌های نجو
کشور کانادا چهارمین کشور بزرگ در منطقه زمینی و همچنین دومین کشور بزرگ جهان در منطقه به سمار می رود. ده استان و سه قلمرو در این کشور وجود دارد. شهرهای کانادا دارای فرهنگی غنی و شگفتی های طبیعی باور نکردنی است که کانادا را به کشور پر جنب و جوشی تبدیل کرده است.
شهرهای ونکوور، ویکتوریا و کالگری، از جمله شهرهای توریستی در غرب کانادا هستند.
در مرکز کانادا شهرهای نایگارا فالز، تورنتو، اتاوا، مونترال و کبک از جمله محبوب ترین مقاصد توریستی به حساب
 ترجمه صندوقچه ی  آمونتیالدو  نوشته ی ادگار آلن پو

هزار زخم زبان فورچوناتو را با خون جگر تحمل کرده بودم؛ اما وقتی کار را به دشنام کشاند عهد بستم تالفی کنم. با این همه تو، که سرشت خوبی مرا به خوبی می شناسی، می دانی که تهدید من هیچگاه تو خالی نبوده است.

سرانجام من انتقام خود را می گرفتم؛ در این باره تصمیم خود را قاطعانه گرفته بودم، چیزی که بود قاطعیت این تصمیم حکم می کرد خطرهای راه را به چیزی نگیرم. نه تنها می بایست دست به تنبیه او می زدم بلک
 ترجمه صندوقچه ی  آمونتیالدو  نوشته ی ادگار آلن پو

هزار زخم زبان فورچوناتو را با خون جگر تحمل کرده بودم؛ اما وقتی کار را به دشنام کشاند عهد بستم تالفی کنم. با این همه تو، که سرشت خوبی مرا به خوبی می شناسی، می دانی که تهدید من هیچگاه تو خالی نبوده است.

سرانجام من انتقام خود را می گرفتم؛ در این باره تصمیم خود را قاطعانه گرفته بودم، چیزی که بود قاطعیت این تصمیم حکم می کرد خطرهای راه را به چیزی نگیرم. نه تنها می بایست دست به تنبیه او می زدم بلک
طبیعت جلوه های زیادی دارد؛ از کوه های سربه فلک کشیده هیمالیا گرفته تا آبشار خروشان نیاگارا، از دشت های وسیع آفریقا تا صحرای خشک دبی، از سپیدی بی نهایت قطب شمال تا آبی بیکران اقیانوس آرام، این ها همه نمادها و نشانه های تنوع و شکوه طبیعت هستند؛ اما زمانی که زبان به تحسین از طبیعت باز می شود و توصیف بهشت از خیال می گذرد، بیش از همه منظره باغ هایی سرسبز و چشمه هایی که آبی گوارا و پاک از آن ها می جوشد، بر ذهن نقش می بندد.
طبیعت شمال ایران نیز در یاد
 پارک ملت رشت ،  سیه باغ قدیم ، برکه ی اب و قو ، فواره ی اب و نور ، ریتم اهنگ و رنگ
..  لابلای  برگ های زرد و نارنجی پاییز
به دنبال غروب می گردم تا در جریان آرام و حزن آلودش
پناه بگیرم
زیباست و لکه های نفرت
از آن زدوده شده است
من می اندیشم که خاصیت پاییز و غروب
در واژه های مشابهی تعریف میشوند
زبانشان یکی است و اگر معنی حرف های یک کدام را بتوان فهمید
آن دیگری را هم می توان ترجمه کرد
حالا که پاییز است
رشت در محله ی ضرب از غم لبریز است
غروب ها پر رنگ تر
نشانه ها در فضای شهری نقش مهمی در تربیت سلیقه شهروندان و جهت دهی مسائل روانی، برعهده دارند.شهروندان در پایان یک روز سخت کاری نیاز به آرامش درونی دارند که این نیاز باید از طریق فضای نشانه ای شهر به آنها منتقل شود: رنگ، فرم و سایر عناصر بصری.مناسبت ها یکی از مقاطعی هستند که شهر در وضعیت استثنائی به سر می برد. حرکت به سمت وضعیت استثنائی و گریز از روزمرگی با تحرک و رهایی همراه است و این وضعیت می تواند مجرایی باشد برای مدیریت فضای بصری شهر در فرمی ز
جدید ترین داستان های سال 99

?کتاب فراروایت در ارباب حلقه‌‌ها اولین جلد از مجموعۀ «بیشتر ‌از ‌داستان» است که نشر اطراف به بازار کتاب ایران عرضه کرده. این مجموعه با هدف آشنایی گروه‌های مختلف مخاطب با بررسی، تحقیق و مشورت زیادی طراحی شده و کتاب‌های آن به‌مرور به جامعۀ کتاب‌دوستان فارسی‌زبان تقدیم می‌شود.
?ارتباط با دنیای داستان و چگونگی این ارتباط نسبت مخاطب و داستان را مشخص می‌کند و نقش پررنگی در زندگی مخاطب دارد. فارغ از تفاوت
«جف بزوس» مدیرعامل آمازون، به تازگی اعلام کرده که قصد دارد موشک‌های ساخت شرکت فضایی خود به نام «بلو‌اوریجینز» را به فضا پرتاب کند.
جف بزوس نه‌تنها مدیرعامل شرکت آمازون است، بلکه شرکتی به نام «بلو‌اوریجینز» (Blue Origins) را تاسیس کرده تا در زمینه‌ی پرتاب‌های فضایی خصوصی ارزان‌قیمت فعالیت کند. شرکت او، رقیب مستقیم شرکت «ایلان ماسک»، یعنی «اسپیس ایکس» (SpaceX) است.
بلو‌اوریجینز اکنون ۲۰۰ میلیون دلار در ساخت تاسیساتی جدید برای تولید موشک‌های
یکی از مقاصد لوکس و گران در نزدیکی ایران، شهر دبی است که با ظاهر مدرن، تفریحات جذاب و هیجان انگیز، امکانات لوکس و ... توانسته گردشگران زیادی را به سوی خود بکشاند. اگر در حال برنامه ریزی برای سفر به این شهر هستید و به دنبال راهنمای گردش و تفریح در دبی می گردید، نگاهی به این مطلب بیندازید و مروری بر پیشنهادات ما داشته باشید تا چیزی را از قلم نیندازید.
تفریحات دبی را از دست ندهید
دبی شهری برای خوشگذرانی و تجربه تفریحات و به ویژه تفریحات هیجان انگی
انتخاب بلیط هواپیما یکی از مهم ترین بخش های مسافرت به شمار می رود. سفر کردن از دیرباز تاکنون به انسان ها توصیه شده است؛ این امر بنابر دلایل متعددی برای انسان مفید بوده و باعث جلای روح او می شود. عده ای به قصد تجارت و عده دیگری نیز به قصد پزشکی و درمان، بلیط هواپیما می خرند؛ اما در کل این ذات سفر است که مورد بحث است نه دلایل آن. امروزه تکنولوژی انقدر پیشرفت کرده است که انسان بتواند به راحتی و با صرف زمانی کم به هر جایی از دنیا که می خواهد سفر کند.
انتخاب بلیط هواپیما یکی از مهم ترین بخش های مسافرت به شمار می رود. سفر کردن از دیرباز تاکنون به انسان ها توصیه شده است؛ این امر بنابر دلایل متعددی برای انسان مفید بوده و باعث جلای روح او می شود. عده ای به قصد تجارت و عده دیگری نیز به قصد پزشکی و درمان، بلیط هواپیما می خرند؛ اما در کل این ذات سفر است که مورد بحث است نه دلایل آن. امروزه تکنولوژی انقدر پیشرفت کرده است که انسان بتواند به راحتی و با صرف زمانی کم به هر جایی از دنیا که می خواهد سفر کند.

گروه گردشگری: جزیره زیبای کیش دیدنیها و تفریحات بسیاری دارد به طوری که سفر به کیش  یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در تمام طول سال است. اما در ایام تابستان به منظور رونق گردشگری با برگزاری جشنواره تابستانی کیش، گردشگران زیادی از سراسر ایران و حتی از کشورهای خارجی به این جزیره سفر می کنند. پس اگر می خواهید در زمان جشنواره تابستانی کیش باشید به توصیه سلطان سفر توجه کنید و در اولین فرصت به دنبال رزرو هتل های کیش و یا اجاره سوئیت در کیش باشید.
چند تا نکته کوتاه و رک و ساده درمورد کرونا (در حد چیزی که تا الان خودشو نشون داده) :
+ پشت موتور حرف از کرونا شد، موتوری گفت «امروز صبح بهشت زهرا بودم، همینطوری جنازه میاوردن!» بهش گفتیم «خب قبرستونه دیگه، عروس داماد که نمیارن ، جنازه میارن!» ... میگفت «نهههه ، همه رو از بیمارستان میاوردن» ! :-)) آخه چرااا :-)) با همین حرفا نصف هم صنفی های تجهیزات پزشکی فروش ما میلیاردر شدن توی این چند روز! والا! انگار هر روز جنازه ها رو از زیر دست و پای گاوها توی کارن
ایام سوگواری محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی (ع) بر همه شیعیان و ارادتمندان خاندان اهل بیت (ع) تسلیت و تعزیت باد
ماه محرم‌الحرام فرا رسید. ماهی که در آن چشم‌های هر انسان آزاده‌ای با هر مذهب و نژادی از داغ نواسه‌ی عزیز پیامبرِ مهربانی صل‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم خیس و بارانی‌ست. عاشقان حسین شال‌های سیاه عزاداری را بر تن کرده‌اند. قرار است کویر داغ سینه‌های انسا‌ن‌های خسته از ستمِ نفس و بیداد ستمگران با آرمان‌های پاک ابا
صوفی نهاد دام و سر حقّه باز کرد
بنیاد مکر با فلک حقّه باز کرد
بازیّ چرخ بشکندش بیضه در کلاه
زیرا که عرض شعبده با اهل راز کرد.
چندی است رئیس جمهور پدرسوخته ما که تمام دارایی موجود در جعبه شعبده بازی اش مذاکره با آمریکا بوده و آن را کلید تدبیر و امید (!) می نامیده، به جای اعتراف به شکسته شدن این کلید، مشکلات را کما فی السّابق به گردن دوست خود و دشمن ملّت انداخته و از مخالفت آمریکا با برجام -و نه عهدشکنی او-سخن می گوید تا در شرایطی که حتّی برخی از دو
دیگر چیزی به پایان تابستان نمانده است و اگر در این 6 ماه اول هنوز فرصت سفر پیدا نکرده‌اید، بهتر است برای این دو هفته باقی‌مانده فکری کنید و حتی اگر شده سفری یک‌روزه به دور و اطراف داشته باشید.
در مجله این هفته تصمیم گرفته‌ام بیشتر به موضوعاتی که به‌نوعی به سفر مرتبط هستند بپردازم. از معرفی کتابی با موضوع هنر سفر کردن تا فیلمی که یک زوج سرنوشتتان در سفر به هم گره می‌خورد، معرفی پادکستی برای سفر دوستان و ایده‌هایی برای سفر. همچنین معرفی یک
چهارشنبه سوری یکی از قدیمی ترین ، جسورانه ترین ، و محبوب ترین جشن های  باستانی سالانه کشورمان ایران است. که در چهارشبه آخر هر سال در سرار ایران در شهرهای مختلف برگزار میگردد. که از جمله این مراسم می توان به
سال در حال برگزاری است. مهره ها ، باند ها ، رژه ها و پیاده روها و پریدن از روی آتش درست کردن غذاهای مخصوص و... اشاره داشت که صدها سال است و از زمان ایران باستان در حال برگزاری است.. و شرکت کنندگان و
که از سراسر دنیا گردشگران بسیاری برای شرکت د
زندگی نامه بهرام رادانبهرام رادان در 8 اردیبهشت سال 1358 ( 28 آوریل 1979 ) , در تهران به دنیا آمد .وی فارغ التحصیل فن مدیر بازرگانی از دانش گاه آزاد اسلامی می‌باشد . وی زمان بازیگری را در سال 1378 و در دانشسرا هیوا فیلم طی کرد و در به عبارتی سال برای بازی در فیلم شور عشق و علاقه ساخته نادر مقدس تعیین شد .بهرام راداندر او‌لین حضور سینمایی فقط به واسطه فیس اش شناخته شد : شور عشق و علاقه ولی فیلم به فیلم به علم سینمایی خویش خاطر
صوفی نهاد دام و سر حقّه باز کرد
بنیاد مکر با فلک حقّه باز کرد
بازیّ چرخ بشکندش بیضه در کلاه
زیرا که عرض شعبده با اهل راز کرد
چندی است رئیس جمهور پدرسوخته ما که تمام دارایی موجود در جعبه شعبده بازی اش مذاکره با آمریکا بوده و آن را کلید تدبیر و امید (!) می نامیده، به جای اعتراف به شکسته شدن این کلید، مشکلات را کما فی السّابق به گردن دوست خود و دشمن ملّت انداخته و از مخالفت آمریکا با برجام -و نه عهدشکنی او-سخن می گوید تا در شرایطی که حتّی برخی از دو
کلسترول و چربی خون ها زده بالا. تنها نشانی که خبر از میانسال شدن مان می داد همین اعداد بود. وگرنه مهدی ریاضت همان مهدی ریاضت سال های دانشکده بود. فقط محل زندگی اش شده بود تورنتو و زبان کلاس درس ها هم دیگر فارسی نبود. 
توی یکی از درس ها نمره اش شده بود 98. نفر دوم شده بود 68 و بقیه با اختلافی بسیار زیر 40 شده بودند. کاملا مشابه همان اتفاقی بود که توی درس دینامیک دکتر تابنده برایمان افتاده بود. آن جا او تاپ مارک کلاس شده بود با نمره ی 17 و بقیه مان حول و ح
بردلی کوپر کیست؟بردلی کوپر متولد 5 ژانویه سال 1975 ، در فیلادلفیا ، اولین فیلم تلویزیونی خود را با یک نقطه مهمان در سکس و شهر آغاز کرد. وی سپس در تلویزیون و فیلم بازی کرد ، در نمایش هایی مانند خیابان و جک و بابی و فیلم هایی مانند Wet Hot American Summer و Carnival Knowledge. اما موفقیت این عروسک های عروسی در سال 2005 بود که حرفه های کوپر را به سطح بعدی رساند ، با بازی های بعدی در فیلم های Hangover ، روز ولنتاین و چند فیلم دیگر. او همچنین بخاطر کارهایش در Silver Linings Playbook ، American
قاره زرود یا همان آسیا، بزرگترین و البته پرجمعیت‌ترین قاره کره زمین است که به تنهایی 30 درصد از خشکی و 60 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهد.
قاره آسیا از قطب شمال تا جنوب مدار استوا امتداد یافته‌است و بخش اعظم آن در نیمکره شمالی قرار دارد و همین موضوع سبب شده است تا تنوع آب و هوایی، گونه های گیاهی و جانوری در آن زیاد باشد.
با این تفاسیر تصمیم گرفتیم تا سفری به تعدادی از شهرهای این قاره داشته باشیم. 
پاتایا و پوکت تایلند
به نوشته ی جامعه ی خبری ت
رویدادهای هیجان انگیز در آسیا برای پاییز

این جشنواره های بزرگ و هیجان انگیز در آسیا مورد استقبال خیلی از گردشگران از سراسر دنیا می باشد همچنین پاییز بهترین زمان برای یک سفر رویایی در یک هوای بی نظیر می باشد. بیشتر این جنشواره و فستیوال ها در ماه سپتامبر و نوامبر برگزار می شود. بسیاری از کشور های توریستی میزبان میلیون ها گردشگر می باشند.
بعضی از این جشنواره ها در حال برگزاری و بعضی ها هنوز شروع نشده است. در این زمان کشورهای برگزار کننده این
نوتلا چیست؟
 نوتلا شکلاتی محبوب و معروف ساخته شرکت محصولات غذایی واقع در ایتالیا به نام فرو می باشد.شکلات صبحانه نوتلا برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ وارد عرصه رقابتی صنعت شکلات و شیرینی جات شد و قیمت نوتلا در این سال ها بسیار متغیر بود.کمپانی ایتالیایی، در واقع در کار تولید نان و شیرینی و نیز شکلات های تلخ و تخته ای بود که در ادامه صنعت خود را به ترکیب شکلات و فندق و پایه‌گذاری نخستین زمینه‌های پدیداری شکلات صبحانه نوتلا اختصاص داد.
در آن ز
شهر کلن و آشنایی با جاذبه های آن
شهر کلن یکی از مهمترین شهرهای کشور آلمان است و هر گردشگری دوست دارد برای یک بار هم که شده از این شهر دیدن کند. شهر کلن به علت زیبایی های خاص، محبوب همه گردشگران خارجی و داخلی است. در این مقاله در باره این شهر و آنچه که لازم است در زمان سفر به این شهر بدانید صحبت می کنیم.
شهر کلن و کشور آلمان در یک نگاه
برای اینکه شهر کلن را بهتر بشناسید باید ابتدا کشور آلمان را بشناسید. برای همین در ابتدا کمی درباره این کشور صحبت م
کارناوال | راهنمای سفر
آداب و رسوم مراسم ازدواج بختیاری ها
 در میان ما ایرانیان ازدواج و آداب و رسوم آن یکی از بهترین و با ارزشترین مراسم است و در هر نقطه از این سرزمین آداب و سنن متفاوتی را در میان اقوام مختلف خواهیم دید. بر خلاف شهرهای بزرگ که روز به روز ازدواج و شادی و سرور آن کمرنگ می شود و تنها تجملات و زرق و برق بی فایده آن افزون می شود، در میان اقوام اصیل ایرانی همچون بختیاری ها، به جوانب اصلی و مهم این پیوند توجه می شود و برای آغازی شیر
ستاره های فوق العاده ابرو: 43.60 پوند ، زیبایی Cult

محصولات ابرو Benefit به دلیل عدم اثبات بودن مشهور هستند ، با فرمول های قابل ساختن و کاربردهای هوشمندانه طراحی شده اند تا کار را برای شما آسان کنند ، بنابراین جای تعجبی ندارد که این مجموعه در رده بندی ما رتبه برتر را کسب کند.
گذشته از بسته بندی جالب مضمون سیرک ، آن چیزی که ما واقعاً از این مجموعه عاشق آن هستیم ، طیف وسیعی از کالاهایی است که شما برای قیمت دریافت می کنید. این شامل همه چیزهایی است که شم
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی کوتاه قاسم زارع

نام و نام خانوادگی
قاسم زارع

زمینه فعالیت
   بازیگر

تولد
۱ فروردین ۱۳۳۶  –همدان

ملیت
    ایرانی

سال‌های فعالیت
۱۳۶۸-اکنون

مدرک تحصیلی
فارغ‌التحصیل مرکز آموزش تئاتر اداره کل فرهنگ و هنر استان همدان

قاسم زارع (زاده ۱ فروردین ۱۳۳۶ – همدان) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.
سال‌هاست او را در فیلم‌های دفاع مقدس می‌بینیم. قاسم زارع در فیلم‌هایی مانند بوی پیراهن یوسف، آژانس شیشه
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی کوتاه قاسم زارع

نام و نام خانوادگی
قاسم زارع

زمینه فعالیت
   بازیگر

تولد
۱ فروردین ۱۳۳۶  –همدان

ملیت
    ایرانی

سال‌های فعالیت
۱۳۶۸-اکنون

مدرک تحصیلی

قاسم زارع (زاده ۱ فروردین ۱۳۳۶ – همدان) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.
سال‌هاست او را در فیلم‌های دفاع مقدس می‌بینیم. قاسم زارع در فیلم‌هایی مانند بوی پیراهن یوسف، آژانس شیشه
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی کوتاه قاسم زارع

نام و نام خانوادگی
قاسم زارع

زمینه فعالیت
   بازیگر

تولد
۱ فروردین ۱۳۳۶  –همدان

ملیت
    ایرانی

سال‌های فعالیت
۱۳۶۸-اکنون

مدرک تحصیلی

بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی کوتاه قاسم زارع

نام و نام خانوادگی
قاسم زارع

زمینه فعالیت
   بازیگر

تولد
۱ فروردین ۱۳۳۶  –همدان

ملیت
    ایرانی

سال‌های فعالیت
۱۳۶۸-اکنون

مدرک تحصیلی

بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی کوتاه قاسم زارع

نام و نام خانوادگی
قاسم زارع

زمینه فعالیت
   بازیگر

تولد
۱ فروردین ۱۳۳۶  –همدان

ملیت
    ایرانی

سال‌های فعالیت
۱۳۶۸-اکنون

مدرک تحصیلی

بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی کوتاه قاسم زارع

نام و نام خانوادگی
قاسم زارع

زمینه فعالیت
   بازیگر

تولد
۱ فروردین ۱۳۳۶  –همدان

ملیت
    ایرانی

سال‌های فعالیت
۱۳۶۸-اکنون

مدرک تحصیلی

شهر برلین و دانستنی های لازم درباره آن
شهر برلین بزرگترین شهر کشور آلمان و پایتخت این کشور به شمار می رود که بیش از هر شهر اروپایی دارای تاریخ پرفراز و نشیب می‌ باشد. با این حال مشاهده می شود که امروزه به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری اروپایی تبدیل شده است.
درباره برلین
این شهر به شهر تاریخ و هنر مشهور است و شور و شوق زندگی مدرن در کنار اماکن تاریخی آن شهری جذاب و بسیار مناسب جهت سفر، تحصیل و حتی زندگی به وجود آورده است. علاوه بر این سالانه ف
راستش پاییز یکی از بهترین زمان‌ ها برای سفر به پاریس خنک‌ است. خبری از گردشگران شلوغ و پر سروصدا هم نیست. دیگر لازم نیست برای گشت و گزار در جاذبه ها خیلی در صف بمانید.

یکی از ارکان مهمی که در هنگام سفر به هر نقطه از جهان باید مورد توجه قرار گیرد، بهترین زمان سفر است. مثلاً اگر می‌خواهید به پاریس سفر کنید بد نیست بدانید بهترین زمان سفر به پاریس چه زمانی است. خوب ما هم امروز در صفحه گردشگری مجله مان به این مهم پرداخته ایم. پس شما هم اگر می‌خواه
خوب ، ما هنوز تاریخ انتشار دقیقی نداریم - اما اسنایدر تأیید کرده است که برنامه نت فلیکس آزادی این شرکت در زمستان است که می تواند به معنای "زمان هالووین" باشد. عکاسی اصلی در اکتبر سال 2019 پیچیده شده است ، بنابراین این یک بازه زمانی غیر منطقی نیست.
ما نمی توانیم صبر کنیم ، زیرا نه تنها در مورد مخلوط کردن دو ژانر مورد علاقه ما با یک جهنم بازیگران kickass صحبت می شود ، بلکه هیجان اسنایدر برای این پروژه قابل لمس است. در گفت و گو با هالیوود ریپورتر ، این کا
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م
تور اروپا
تور اروپا نوروز 98 انتخابی مناسب برای افرادی خواهد بود که به سفر اهمیت می دهند. با استفاده از تور های اروپا می توانید جهانی دیگر را مشاهده کرده و از آن لذت ببرید. آشنایی با تاریخ کشور های اروپایی و همچنین گشت و گذار در خیابان های آن لحظات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. تور های نوروزی اروپا در انواع مختلفی در نظر گرفته شده اند که از نظر شهر مورد نظر و همچنین تعداد روزهای اقامت از یکدیگر تفکیک می شوند. امکان سفر به یک کشور به صورت تکی و هم
خانه های جزیره شیوش یونان تمام قوانین آنچه شما تا به حال از طرح های هندسی می‌دانستید را به هم خواهد ریخت...
سواحل بیشتر نقاط دنیا در پاییز دیدنی است. جزیره هایی که بیشتر مدت سال، آفتابی بی‌نظیر به گردشگران پیشکش می‌کنند، در پاییز بسیار معتدل همراه با نسیم خنک هستند. شهرهای معرکه ای دارند که به یک گنج واقعی در اروپا می‌باشند. یونان با جزایر دیدنی و شهرهای رویایی اش این روزها مقصد بسیاری گردشگران و جهانگردان از چهار گوشه دنیاست. آثار تاریخی
لباس زنانه A شکل
اصطلاح " A شکل " برای توصیف یک لباس، دامن، یا کت به کار می رود که دارای یک شمای کلی مثلثی است، بالای لباس باریک و تنگ است و از قسمت سینه و یا دور کمر به سمت سجاف گشاد می شود. به طور خاص، به این معنی است که یک ساختار جامه به صورتی است که دور از بدن می ایستد  و دو سمت حرف A را تشکیل می دهد. قسمت جلویی  لباس  " A شکل" اغلب در یک قطعه برش می خورد و دارای ساسون هایی برای تنگ کردن لباس زنانه بوده و دامن آن اغلب فاقد کمربند است.
لباس زنانه آکاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها